3. Лудогорец разби Локо Пловдив за едно полувреме преди партито (ВИДЕО)

Лудогорец разби Локо Пловдив за едно полувреме преди партито (ВИДЕО)

Разградчани вдигат 13-та си титла в Разград

Лудогорец надви с класическото 3:0 Локо Пловдив в домакинството си от предпоследния кръг на efbet Лига. В последното си домакинство за сезона, разградчани показаха отлична игра и получиха трофея си за първото място и 13-та поредна титла на България.

Домакините поведоха в резултата в 9-ата минута, когато Локомотив Пловдив сбърка при изчистването на топката и Руан Круз с мощен изстрел не остави шанс на Мартин Луков да отрази удара му - 1:0.

Орлите бързо увеличиха аванса си. В 10-ата минута Сон центрира в наказателното поле, а Круз бе оставен непокрит там и с глава прати топката в мрежата за 2:0.

В 32-ата минута Лудогорец вкара и трети гол. Сон пусна към Рик Джонатан, а той намери Квадво Дуа - швейцарецът се справи с Мартин Паскалев и се разписа за 3:0.

В 59-ата минута Сон върна на границата на наказателното поле към Рик Джонатан, който стреля, но Мартин Луков отрази.

Десет минути след това Оливер Камдем направи страхотен индивидуален пробив, навлезе в наказателното поле и намери Ангел Лясков, но българинът шутира високо над напречната греда.

Стартови състави:

Лудогорец: 1. Серджио Падт - 17. Сон, 26. Ноа Сонко Сундберг, 4. Диниш Алмейда, 3. Антон Недялков (К) - 6. Якуб Пьотровски, 30. Педро Нареси - 90. Спас Делев, 99. Руан Круз, 9. Квадво Дуа, 7. Рик Джонатан

Резерви: 67. Дамян Христов - 5. Георги Терзиев, 8. Клод Гонзалвеш, 10. Матиас Тисера, 14. Дени Групер, 18. Ивайло Чочев, 21. Раи Насименто, 24. Оливие Вердон, 88. Тодор Неделев

Треньор: Георги Дерменджиев

Локомотив Пловдив: 88. Мартин Луков - 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев (К), 5. Тодор Павлов - 71. Оливер Камдем, 17. Мартин Райнов, 22. Ивайло Иванов, 6. Христо Иванов, 44. Ангел Лясков - 15. Мартин Петков, 9. Мичи Нтело

Повече от 14 000 зрители ще подкрепят националния отбор тази вечер

Повече от 14 000 билета са продадени до този момент за мача между България и Люксембург от Лигата на нациите

Пирин без двама в Берковица

Пирин Благоевград гостува на третодивизионния Ком Берковица в двубой от първия кръг на Sesame купа на България