3. Стойчо Стоев с първи успех начело на Локо Сф

Стойчо Стоев с първи успех начело на Локо Сф

След класика над Беласица

Новият треньор Стойчо Стоев постигна първата си победа начело на Локомотив (София).

След поражението с 1:2 от Марек в неофициалния си дебют, днес възпитаниците на опитния наставник надвиха с класическото 3:0 състава на Беласица.

През първото полувреме голове отбелязаха Карлос Франса в 17-ата и Димитър Митков в 31-ата минута.

Крайният резултат оформи юношата на столичните „железничари“ Ерик Манолов, който се разписа в 69-ата минута.

След почивката в игра се появиха Бубакар Гайе, Галин Минков, каращият проби Лоренцо Фонсека и Лука Иванов, както и почти цял отбор състезатели от школата на клуба, по подобие на проверката с Марек преди дни.

Локомотив (София) – Беласица 3:0
Карлос Франса (17)
Димитър Митков (30)
Ерик Манолов (69)

Стартов състав на Локомотив (София): Александър Любенов, Алан Диас, Даниел Ками, Диме Димов, Ивайло Найденов, Бруно Франко, Красимир Милошев, Красимир Станоев, Валентин Николов, Карлос Франса, Димитър Митков.

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)