3. Унгария обърна юношите ни в контрола

Унгария обърна юношите ни в контрола

Селекцията на Ангел Стойков отстъпи с 1:2 в Телки

Юношеският национален отбор на България отстъпи на домакина Унгария с 1:2 във втората контролна среща между двата тима. Двубоят се игра в тренировъчната база на унгарските национални отбори в Телки.

Селекцията на Ангел Стойков започна по-добре мача и логично поведе в 18-тата минута след попадение на полузащитника на ЦСКА Георги Чорбаджийски. След почивката обаче националите отстъпиха инициативата и позволиха на Норберт Киш на два пъти да преодолее отбраната, оформяйки крайния резултат.

Състав на България: Йордан Димитров, Виктор Атанасов (46-Николай Желязков), Теодор Иванов, Несин Селим, Никола Църовски, Георги Чорбаджийски (59-Николай Златев), Мартин Максимов (59-Павел Жабов), Димитър Иванов (46-Валентин Петров), Даниел Хвойнев (46-Борислав Рупанов), Марин Петков (46-Ивайло Марков), Георги Атанасов (59-Борис Димитров).

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)