3. Бербо със само 9 минути при загуба на Монако

Бербо със само 9 минути при загуба на Монако

Тимът на Клаудио Раниери загуби с 0:2 като гост на Сент Етиен

Отборът на Монако загуби гостуването си на Сент Етиен с 0:2 и прекъсна серията си от десет мача без поражение във всички състезания.

Българинът Димитър Бербатов не бе избран сред титулярите и записа едва девет минути за "монтегаските", след като влезе като резерва в 81-вата минута на мястото на Валер Жермен.

Домакините сломиха съпротивата на тима на Клаудо Раниери с по едно попадение в двете полувремена. Фабиен Лемоан изведе "зелените" напред в резултата в 17-ата минута. Полузащитникът стреля добре от дистанция и с десния крак намери горния ляв ъгъл на Субашич.

Крайното 2:0 оформи Ромен Амума в 66-ата с нов удар отдалече. Полузащитникът шутира в центъра на вратата, но сръбският вратар на Монако не успя да отрази удара му и за втори път трябваше да вади топката от мрежата си.

Така Монако остава на втората позиция с 56 точки след 27 изиграни двубоя, на пет от лидера ПСЖ, но столичани са с мач по-малко. Сент Етиен се върна на третата позиция и вече има 48 точки.

Тимът на Лил обаче ще има възможност отново да измести "зелените" още утре, когато гостува на последния Аячо.

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група

Бунт срещу Мбапе във Франция

Призоваха Дешан да отнеме капитанската лента на нападателя

Сърбия с първи успех в Лигата на нациите, победи Швейцария у дома (ВИДЕО)

В Лесковат сърбите надделяха с 2:0

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)