3. Освирквания за ПСЖ след късна драма за 1:1 със Сент Етиен (ВИДЕО)

Освирквания за ПСЖ след късна драма за 1:1 със Сент Етиен (ВИДЕО)

Лукас вкара дузпа в 67-ата минута, но гостите изравниха в 92-ата на "Парк де Пренс"

Изравнителен гол в последните секунди помрачи вечерта за Пари Сен Жермен и донесе равенство 1:1 на Сент Етиен на „Парк де Пренс” в 4-ия кръг на Лига 1.

Унай Емери върна схемата към 4-3-3 след загубата с 1:3 от Монако в миналия кръг. Първата част обаче донесе много малко заплахи за двете врати. Хенри Сайве видя как Кевин Трап избива негов удар, а Матюиди и Бен Арфа пропуснаха за съперника на Лудогорец в Група А на Шампионска лига.

Левият бек Лейвин Курзава се контузи и беше сменен от Криховяк на почивката.

В 66-ата минута Матюиди беше избутан в наказателното поле и ПСЖ получи дузпа. Лукас Моура уверено се разписа в долния ляв ъгъл за 1:0.

В следващите минути ПСЖ направи типичните за отбора пропуски при само един гол аванс и наказанието дойде във втората минута на добавеното време. Фаул в атака на Кавани доведе до бърза акция за Сент Етиен, Кевин Малкю центрира отдясно и на втора греда Роберт Берик успя да добута зад голлинията за 1:1.

„Принцовете” бяха изпратени с освирквания от своите фенове, а в класирането имат 7 точки след две победи, равен и тази загуба. Със 7 точки са и лидерите Монако, Гинган и Ница, които имат и мач по-малко. Сент Етиен е 10-и с 5 точки.