3. ВИДЕО: Цецо Генков прати Висла на полуфинал за купата на Полша

Генков бе точен в 25-ата минута, когато с глава прониза вратаря на гостите от Лех (Познан)

С гол на Цветан Генков през първото полувреме Висла победи с минималното 1:0 Лех (Познан) в мача-реванш от 1/4-финала за купата на Полша и се класира напред в турнира.

В първата среща българският национал и съотборниците му победиха със същия резултат и така вече чакат да научат името на съперника си за полуфиналите.

Генков бе точен в 25-ата минута, когато с глава прониза вратаря на гостите от Познан Ясмин Бурич и взриви трибуните на стадион "Миейски" в Краков.

Бившият нападател на Локомотив (София) и Динамо (Москва) игра цял мач за "бялата звезда", като вкарва гол във втори пореден двубой, след като наказа и Белхатов в събота при равенството 2:2.