2. - Испания
  3. Севиля напляска Гранада като гост с 3:0 (видео)

Севиля напляска Гранада като гост с 3:0 (видео)

Отборът на Севиля записа втора поредна победа в шампионата, след като тази вечер се наложи с 3:0 над тима на Гранада

Отборът на Севиля записа втора поредна победа в шампионата, след като тази вечер се наложи с 3:0 над тима на Гранада. Срещата се игра на стадион "Нуево лос Карменес" и бе от програмата 29-ия кръг на испанската Ла Лига.

Гостите показаха по-голямо хладнокръвие пред гола и заслужено стигнаха до успеха, въпреки че и тимът на Гранада имаше своите положения в хода на срещата.

Юношата на Реал (Мадрид) - Алваро Негредо, изведе гостите напред в резултата в 39-ата минута след хубава асистенция Рейес.

През втората част по-добрата игра на Севиля продължи и в 54-ата минута самият Негредо се превърна в асистент, този път за гола на Ману за 2:0.

Крайното 3:0 пък оформи отново Ману с втория си гол в мача, който падна в даденото от рефера продължение.

След успеха Севиля се намира на 9-о място във временното класиране с актив от 39 точки, докато Гранада е 17-а с 31 пункта, на 6 от зоната на изпадащите.