2. - Русия
  3. Зенит се извини за изпотрошения стадион на Амкар

Зенит се извини за изпотрошения стадион на Амкар

От клубното ръководство на Зенит поднесоха официалните си извинения за щетите, които гостуващите запалянковци нанесоха на стадион „Звезда” по-рано днес по време на двубоя между Амкар и тима от Санкт Петербург.

Фенове на гостуващия тим изпотрошиха множество седалки по трибуните на непретенциозния стадион, а след това дори подпалиха известна част от тях.

„Зенит счита, че подобно поведение е недопустимо и неприемливо за привържениците, идващи от град като Санкт Петербург. Всички финансови щети ще бъдат покрити изцяло от Зенит”, гласи официални обръщение от петербургския тим.

Ексцесиите започнали около средата на първото полувреме, когато домакините все още водеха с 2:1, благодарение на двата гола на Мартин Кушев.

Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското