3. Колумбия с четвърти бронз от Копа Америка (ВИДЕО)

Колумбия с четвърти бронз от Копа Америка (ВИДЕО)

Домакинът САЩ загуби малкия финал след гол на Бака

Отборът на Колумбия победи САЩ с 1:0 и стана притежател на бронзовите медали на Копа Америка.

Колумбийците стигнаха до минималния успех срещу домакините на турнира с попадение на Карлос Бака.

Нападателят на Милан се разписа в 31-ата минута на двубоя, който се игра на стадион "Юнивърсити ъф Финикс Стейдиъм" в Глендейл, Аризона.

Янките положиха много усилия, за да зарадват своите привърженици, но техни удари през вторите 45 минути на два пъти срещнаха гредите.

В последните секунди на мача Майкъл Ороско бе фаулиран от бранителя на колумбийците Сантяго Ариас и след като стана, американецът шамароса съперника си през лицето пред очите на съдията. И двамата бяха изгонени и отборите доиграха срещата с по десет човека.

Колумбия за четвърти път си тръгва с бронзовите медали. По-рано тимът е правил това през 1987, 1993 и 1995. САЩ нямат спечелени медали в надпреварата.

Футболисти от еfbet Лига мериха сили в Лига на нациите на КОНКАКАФ

Мартиника се наложи над Гваделупа

Салах поведе Египет към успех, Тунис се издъни

Нигерия надви трудно Либия

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)