3. Цвети почна с победа в Москва, сломи хърватка за 16 минути

Цвети почна с победа в Москва, сломи хърватка за 16 минути

Българката с пет гейма за четвърт час и взе първия сет с 6:1, след който Мартич се отказа

Ракета номер едно в българския женски тенис Цветана Пиронкова започна с победа участието си на турнира в Москва с награден фонд 721 000 долара, след като в среща от първи кръг противничката й Петра Мартич се отказа при резултат 6:1 в полза на българката.

Двубоят започна с пет поредни гейма за Пиронкова само след 16 минути игра. В този момент последва 5-минутна пауза, а след нея Мартич спечели гейм. При 6:1 хърватката се отказа, като официалното й оправдание бе контузия.

В спор за място на четвъртфиналите първата ни ракета очаква поставената под №6 Светлана Кузнецова или преминалата през квалификациите французойка Ализе Корне.

Ясно е кога Григор Димитров ще доиграва в Шанхай

Мачът на Гришо срещу белгиеца Зизу Бергс бе прекъснат

Джокович започна изненадващо трудно старта си в Шанхай (ВИДЕО)

Той победи янкито Алекс Михелсен в два сета

Мачът на Григор Димитров няма да се доиграе днес

Срещата на българина срещу Зизу Бергс беше прекратена при 1:0 сета в полза на нашия тенисист

Купа Дейвис ще има нов формат от следващия сезон

Световното отборно първенство за мъже ще се завърне към мачовете у дома и като гост