2. Трета лига
  3. Пирин (ГД) с нова победа, отнесе Белица 2015

Пирин (ГД) с нова победа, отнесе Белица 2015

Пирин (ГД) продължава победния си ход в Четвърта лига в опит да се завърне в по-горния ешелон на българския футбол. "Зелените" разбиха с 4:1 Белица 2015 и дадоха надежди на феновете си за успешен сезон.

Карапетров откри резултата в полза на Пирин в 13-та минута. Четири по-късно Ангел Джунов с красив изстрел извън наказателното поле на практика реши изхода на мача - 2:0. Опитният Петър Лазаров повтори изпълнението на Джунов в 29-та минута и с това ингригата свърши. Все пак в 75-та минута Джунов се разписа за втори път във вратата на Белица 2015, чийто футболист Димитър Терзиев с мощен удар от 30 метра в края на мача отбеляза почетно попадение за крайното 4:1.

"Продължаваме по план да трупаме победи и още отсега мислим за баражите за влизане в Югозападната Трета лига. Мястото на Пирин изобщо не е в тази група и ние като ръководство правим всичко възможно да продължим възходящия път на отбора", коментира президентът на клуба от Гоце Делчев Андон Смилянов.

Пирин (ГД) спря Кюстендил, феновете в еуфория след 3:2

Пирин (Гоце Делчев) постигна страхотна победа над лидера в Югозападната Elitbet Трета лига Кюстендил с 3:2 у дома