2. Трета лига
  3. Спартак (Пд) с нова издънка, направи "хикс" с дубъла на Ботев

Спартак (Пд) с нова издънка, направи "хикс" с дубъла на Ботев

В градско дерби срещу лидера във временното класиране на Югоизточната Трета Лига, дублиращият отбор на Ботев завърши наравно 1:1 със Спартак (Пловдив). Срещата от 15-ия кръг се игра на Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика".

Първото полувреме бе слабо на възможности пред двете врати, като няколко добри ситуации за Спартак бяха парирани от стража на "канарчетата" Стефан Смъркалев

Футболистите на Илиян Гаров все пак отбелязаха гол в самия край на първата част - Никола Гелин бе точен след плътен удар във вратата на Кристиян Милушев. През втората част "гладиаторите" успяха да върнат едно попадение, дело на Тодор Тодоров в 50-та минута.

В следващия кръг Ботевистите се изправят срещу отбора на Ямбол. Двубоят е на 04.11 от 14:30 часа"хикс на стадион "Николай Лъсков" в Ямбол.

Пирин (ГД) спря Кюстендил, феновете в еуфория след 3:2

Пирин (Гоце Делчев) постигна страхотна победа над лидера в Югозападната Elitbet Трета лига Кюстендил с 3:2 у дома