2. - ЦСКА
  3. Шеридън с полувреме игра за резервите на Сиатъл

Шеридън с полувреме игра за резервите на Сиатъл

За разлика от предишния мач обаче, днес Шеридън не съумя да се разпише

Нападателят на ЦСКА Килиън Шеридън записа едно полувреме игра за втория тим на американския елитен Сиатъл Саундърс, научи Novsport.com.

Ирландският стрелец се появи през второто полувреме на срещата с ЛА Галакси, приключила с минимален успех на Саундърс.

За разлика от предишния мач обаче, днес Шеридън не съумя да се разпише.

Единственото попадение в двубоя вкара друг стрелец, който е на проби в Сиатъл – Сами Окоча, появил се в игра в 62-ата минута и 20 по-късно реализира победния гол в мача.

Шеридън направи добро впечатление при победата с 2:0 над втория тим на Ванкувър Уайткепс преди пет дни, когато вкара едно от попаденията.

Днес обаче стрелецът, който почти сигурно ще напусне ЦСКА през лятото, се отчете само с едно извеждащо подаване, опропастено от Мигел Мотаньо в 71-ата минута.