2. Втора лига
  3. Вратар на Левски ще пази в Симитли и следващия сезон

Вратар на Левски ще пази в Симитли и следващия сезон

Александър Любенов отново ще бъде преотстъпен в Септември

Старши-треньорът на Септември Симитли Йордан Боздански - Зико остана доволен от резултата в контролата срещу Левски (2:4), но призна, че част от футболистите му не са успели да го впечатлят. Зико добави, че най-вероятно вратарят на Левски Александър Любенов отново ще бъде преотстъпен в Септември, които са сателит на "сините".

”През миналата година взехме под наем вратаря на Левски Александър Любенов и през тази година най-вероятно пак ще го вземем. Може би ще има интерес и към други юноши на ”сините”, но още не сме говорили”.

”Доволен съм като резултат, но не и о представянето на някои играчи. Най-вероятно в понеделник ще се разделим с  футболисти. Чакаме нови футболисти и затова някои ще напуснат за да направим по-силен отбор, който да се представи достойно в ”Б” група.Очакваме 6 нови и най-вероеятно ще се разделим с 6”.

”Все още не е завършил ремонта на тревното покритие на стадиона в Симитли. Домакинските мачове ще ги играем в Крупник”.
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига