Сливен и Спартак (Варна) завършиха 2:2 в контрола

Отборите на Сливен и Спартак ( Варна) не успяха да се победят в контрола. Двата тима завършиха мача при равенство 2:2, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Първото попадение реализира Михаил Аврионов от тима на гостите от Варна. Той бе точен в 27-та минута, след като се възползва от разбъркване пред вратата на Денчев.

Две минути по-късно новото попълнение на Сливен Диян Христов изравни резултата. В 38-ата минута след отлична асистенция на Филипов, Миндев реализира красив гол с глава и изведе „воеводите” напред – 2:1.

Изравнителният гол за Спартак дойде в 72-та минута, а негов автор бе Георги Бижев.

Старши треньорът на Сливен Диян Петков заложи в тази контрола на: Делчев, Филипов, Ковачев,, Величков, Янев, Александър Тонев, Илиев, Велев, Игнатов, Миндев и Диян Христов. След почивката като смени играха и Георгиев, Марков, Стоянов, Бакалов, Стойчев и Динев.

ОФК Сливен ще има още една проверка преди началото на шампионата. Тя ще бъде на 1 август от 18.00 часа на стадион “Хаджи Димитър”.

Със сигурност обаче представяне на отбора няма да има. По думите на президента на футболния клуб Йордан Лечков , какво по - добро представяне при една категорична победа и три точки още в първия кръг от шампионата, когато Сливен ще гостува на Монтана на 8 август.