2. - "А" група
  3. Стефан Генов: Мачът ми хареса, резултатът – не

Стефан Генов: Мачът ми хареса, резултатът – не

"Нямаме никакви претенции към съдиите, дузпи си имаше – отсъдиха ги, така трябва да се свири в България и затова всички поздравиха съдийската тройка след края на двубоя", сподели наставникът на "моряците"

Старши треньорът  на Черно море Стефан Генов призна, че срещата с Локомотив Пловдив от 17-ия кръг на българската „А” футболна група му е харесала, но не е доволен от равенството 1:1, макар момчетата му да играха с човек по-малко след 34-ата минута, в която Танко Дяков бе изгонен.

Наставникът на „моряците” обаче поздрави главния рефер Таско Тасков за начина, по който е ръководил двубоя, макар да отсъди две дузпи и да изгони бранителя на варненци още преди края на второто полувреме.

„Двубоят ми хареса, но не и резултатът”, категоричен бе специалистът. „Макар на този тежък терен да играхме с човек по-малко, се представихме на ниво и можехме дори да спечелим до края на мача.

Аз лично вярвах до последния съдийски сигнал, че ще вкараме гол и ще вземем трите точки, но това не се получи, за съжаление.

Нямаме никакви претенции към съдиите, дузпи си имаше – отсъдиха ги, така трябва да се свири в България и затова всички поздравиха съдийската тройка след края на двубоя.

Колкото до Росен Колев, който дебютира днес, аз съм доволен от старанието му и от показаното от него като цяло.”
СЕНЗАЦИЯ! Борбен Берое наказа Левски на Герена - 2:0 (ВИДЕО)