Стоичков изгледа победата на Локо (Мездра) над Чавдар с 6:2

Локомотив (Мездра) победи Чавдар (Етрополе) с 6:2 в контрола, която се игра на изкуствения терен в Мездра, предаде репортер на Novsport.com.

Легендарният български футболист Христо Стоичков изгледа мача на живо, но не слезе от джипа си и не пожела да контактува с медиите.

Отборът на Чавдар поведе в резултата още в 11-ата минута след гол на Николай Николов, но в ответнатата атака португалският нападател Тозе Мареко изравни резултата. В 18-ата капитанът на гостите Калин Щърков от фаул отново даде преднина на своя отбор, а 20 минути по-късно сръбският плеймейкър Саша Симонович от пряк свободен удар отново изравни резултата.

През втората част домакините обезличиха противника си, като с два гола се отчете Бамба. Останалите две попадения за категоричната победа бяха дело на Любомир Тодоров и Фаусто. В началото на второто полувреме Николай Николов от гостите получи червен картон за груб фаул срещу Уго Симоеш. Играчите от двата отбора се сдърпаха, но бързо бяха разтървани от главния рефер.