3. Александър Тонев: Тренирам здраво в ЦСКА и ако ми се даде шанс, ще покажа на какво съм способен

„Отбелязах хубав гол и мисля, че сме готови за мача с Казахстан”, сподели Сашо Тонев и допълни, че е в добро физическо състояние и се надява да вземе участие в предстоящата евроквалификация.

Младежкият национален отбор на България победи Академик (София) с 3:1 в контрола, играна на стадион „Георги Аспарухов” в София. Срещата на момчетата на Иван Колев с Академик е преди евроквалификацията с Казахстан на 1 април.

Двата тима изиграха три полувремена - първите две от по 30 минути, а третото 45 минути. Двубоят бе на път да завърши наравно, но феноменален гол на таланта на ЦСКА Александър Тонев на практика осигури успеха на селекцията на Иван Колев.
„Отбелязах хубав гол и мисля, че сме готови за мача с Казахстан”, сподели Сашо Тонев и допълни, че е в добро физическо състояние и се надява да вземе участие в предстоящата евроквалификация, предаде репортер на Novsport.
„Тренирам здраво в ЦСКА и ако ми се даде шанс, ще покажа на какво съм способен”, завърши Тонев.
Георги Иванов: Искам да изчистя всички съмнителни съдии