Белчев: Всяка победа над Левски е сладка

Треньорът на ЦСКА бесен заради отпускането след почивката

„Резултатът е най-доброто нещо в това дерби. Не изиграхме най-добрия си мач, особено след почивката, макар да казах на момчетата в съблекалнята, че трябва да излязат сякаш е 0:0.“

Това каза треньорът Стамен Белчев след победата на ЦСКА с 3:1 в дербито с Левски. Тя дойде след 3 попадения преди почивката и много силна игра на „сините“ след нея.

"Всяка победа в дербито е сладка. Имам обаче много забележки към играта, защото има още много какво да се желае“, заяви наставникът на „армейците“.

„ЦСКА трябва да играе много по-добре в защита и не говоря само за бранителите. Освен това, при 3:0 трябва да имаме и много по-сериозен контрол върху топката, да действаме доста по-освободено. Мачът се играе 90 минути, непростимо е да подхождат професионални футболисти по този начин след почивката. Имаше скорост в нашата атака през първото полувреме, но влязохме лошо през второто и Левски стоеше по-добре от нас. Ако бяхме допуснали още едно попадение, щяхме да влезем в едно напрежение, което е недопустимо. Всяка победа срещу Левски е добра, но трябва да си извлечем поуките. Футболистите трябва да бъдат готови във всеки един момент. Нека сега се насладим на резултата. Утре имаме тренировка, ще преценим какво ще правим."