Бомбата Литекс - Левски поверена на Станислав Тодоров

Калин Людмилов свири ЦСКА - Локо (София)

Станаха ясни съдийските наряди за четвъртфиналните реванши от турнира за купата на България. Най-възловият и взривоопасен мач - Литекс - Левски, е поверен на съдия номер 1 за 2011-а и 2012-а година Станислав Тодоров.

Вчера от Локомотив (София) се заканиха, че ще подадат жалба срещу шуменския арбитър заради съдийството му при загубата от Лудогорец с 0:1. Днес от БФС обаче обявиха, че такава досега не е постъпвала и така Тодоров бе назначен за съдия в сряда в Ловеч.

Другият рефер, срещу когото уж щеше да бъде подавана жалба - Ивайло Стоянов, обаче не е включен в нарядите за четвъртфиналите. За неговите действия и тези на помощника му Веселин Мишев Черно море обяви, че ще сезира компетентните органи заради гола на Левски от засада при равенството 1:1 между двата отбора в събота. Но и срещу тях в СК не е постъпвала жалба към настоящия момент.