3. Четвъртфиналите от турнира за Купата на България на живо в Novsport.com

Четвъртфиналите от турнира за Купата на България на живо в Novsport.com

Берое - ЦСКА 1:0 (Краен), Чавдар - Славия 0:0 (4:2 след дузпи) и Черноморец Поморие - Миньор 2:0 (Краен)

Вълчанов - 4:2 - Чавдар е на 1/2 финал за Купата на България.

Жуниньо - 0:1 - за Славия

ДУЗПИ в Етрополе! Изтече и второто продължение на стадиона в Етрополе,а резултатът остана 0:0. Победителя ще бъде решен след изпълнения на дузпи.

Минута до края на продължението. По всичко личи, че срещата ще се решава с дузпи.

Нов пропуск за Чавдар. 116-ата минута Тончев среля от точката на дузпата, но прати топката в аут.

5 минути до края на второто продължение все още 0:0

Започна второто продължение на срещата в Етрополе.

Етрополе: Пропуск на Галин Иванов, който бе изведен абсолютно сам срещу Яначков, но стреля много слабо и стражът на домакините улови удара му.

Етрополе: Полувисоко центриране е засечено от капитана Николов, който стреля в аут.

Етрополе: Започва първото прдъжение между отборите на Чавдар и Славия.

Етрополе:
 Край на редовините 90 минути межди Чавдар и Славия. Отборите ще играят продължени, след като не успяха да си отбележат гол и срещата завърши при резултат 0:0.

Поморие: Завърши срещата в Пморие с победа на домакините от Черноморец. Срещата завърши при резултат 2:0.

Поморие: Масов бой в ПОМОРИЕ! Публиката на Миньор излезе от сектора за гости и нахлу при публиката на домакините, като започнаха да хвърлят седалки и да търсят саморазправа с охраната на мача.

Стара Загора:
Край на срещата между Берое и ЦСКА , която завършва с победа на домакините - 1:0!

Поморие: 2:0 за Черноморец Поморие в 88-ата минута! Петков бе изведен от  Божинов и сам срещу Чворович не сгреши.

Етрополе: Остро центриране в малкото наказателното поле на Славия, Русков бе оставен непокрит, но от два метра не можа да засече топката.

Десет минути до края на срещите за Купата на България. Берое - ЦСКА 1:0, Чавдар - Славия 0:0, Чрноморец (Поморие) - Миньор 1:0

Поморие:
Добра възможност за Черноморец след удар от фаул, но Чворович изби.

Стара Загора: 1:0 за Берое в 72-ата минута!  К. Стоянов подари топката на Жеков, който пусна към Илиев, който центрира в наказателното поле, двама играчи на ЦСКА се размианаха аматьорски с топката, а Писаров си я спря и с удар между краката на Чавдаров направи 1:0

След 70 минути игра, само Черноморец (Поморие) успя да вкара попадение на Миньор, другте срещи продължават при резултат 0:0.

Етрополе: Равностойни 20 минути на срещата между Чавдар и Славия. Играчите на Вили Вуцов не успяват да организират голова атака.

Поморие: Феновете на Миньор недоволстват следпопадението и започнаха да мятат бомбички на терена.

Стара Загора: Играчите на ЦСКА пропиляха страхотна възможност. Червените имаха възможност да вкарат, след като 5 червени се озоваха срещу 3 зелени, но Гранден се забави.

Поморие: Черноморец повежда срещу Миньор - 1:0 в 56-ата минута. Пехливанов остана очи в очи с Иван Чворович, излъга вратаря и майсторски откри резултата.

Поморие: Нова добра намеса на Георгиев, който изби прострелно центриране на Иванович, отиващо в краката на играч на Миньор.

Стара Загора: Равностойният сблъсък между ЦСКА и Берое продължава и през втората част.

Поморие: Спокойни първи 10 минути на срещата между Черноморец и Миньор.

Етрополе: Втората част започва с положение пред вратата на Славия, но Ренет скочи най-всоко и успя да избие центрираната топка.

Започнаха вторите полувремена на срещите за Купата на България.

Без гол завършиха първите полувремена на мачовете от Купата на България.

Поморие: Равностойна първа част между Черноморец и Миньор - 0:0. Перничани имаха едно добро положение.

Етрополе: Край на първото полувреме. 0:0 между Чавдар и Славия, като гостите са далеч по-активният отбор, но не успяха да реализрат.

Стара Загора: Завърши първата част на срещата при резултат 0:0. Отборите изиграха много равностойно полувреме.
В последните секунди на първата част играч на ЦСКА не уцели вратата от 1 метър, след като засече топката от корнер.

Поморие: Домакините имаха 2 добри възможности, но изстрелите излязоха в аут.

Етрополе: Феновете на Чавар подлудяваха Вили Вуцов със сирена, но за тяхно нещастие тя им бе конфискувана.

След 35 минути игра се още няма гол в срещите от 1/4-финалната фаза на купата на България.

Поморие: Ново страхотно спасяване на Георгиев. Иванович стреля от границата на наказателното поле, но Георгиев майсторски избива.

Поморие: Страхотен прооуск пред вратата на Черноморец. Янкович стреля от 5 метра, но не уцели вратата.

Етрополе: Славия оказва натиск, но не успява да достигне до сериозно положение.

20 минути от началото на 1/4-финалите за купата на България. Все още няма гол.

Поморие: Страхотно спасяване на Георгиев след удар на Иванович. Топката излезе в корнер.

Стара Загора: Двата отбора играят равностойно през първите 20 минут.

Етрополе: Томаш сцепи главата си, след като се сблъска със съотборника си Ренет. Играчът ще продължи срещата със зашита глава.

Няма гол след първите 10 минути на 3-те срещи.

Етрополе: Първа възможност за Чавдар, но топката мина на сантиметри от гредата.

Поморие: Срещата между Черноморец и Миньор започна последна.

Етрополе: Начало на срещата между Чавдар и Славия.

Стара Загора: Започна срещата между Берое и ЦСКА.

Поморие: Станаха ясни съставите на Черноморец (Поморие) и Миньор.

Черноморец:1.  Георгиев 2.  Велков 8.  Костадинов 10.  Митев 11.  Цв. Филипов 17.  Чакъров 18.  Кумев 19.  Г. Димов 20. Пехливанов 22.  Орачев - к 25.  Пл. Димов
Резерви: 12.  Колев 9.  Петков 21.  Стоянов 30.  Димитров 31.  Стайков 32.  Божинов

Миньор: 91.  Чворович 2.  Божико 3.  Олегов - к 6. Златков 17. Николов 18.  Янкович 19.  Петров 22.  Юри Иванов 24. Витанов 28.  Иванович 31.  Делибашич
Резерви: 99.  Ив. Иванов 7.  Стоев 8.  Харизанов 15.  Мутафов 11.  Хазуров 41.  Илиев 77.  Крумов

Стара Загора: Адалберт Зафиров започва срещата само с един чужденец - Елиот Гранден. Мишел Платини, Петре и Панку ще бъдат резерви в срещата. Трибуните на стадион Берое са пълни до краен предел.

Етрополе: Станаха ясни стартовите състави на Чавдар и Славия.

Чавдар: 1. Яначков, 14. А.Петров, 28. Мутафчийски, 27. Стоев, 5. Н.Николов (к), 8. Райчев, 13. Базлийски, 15. Тончев, 6. Щърков, 9. Русков, 19. Мирчев;
Резерви: 12. Матеев,  25. Киров, 2. Чобанов, 10. Михайлов, 23. Валчавов, 11. Пашов, 21. Вълов;
Старши треньор: Борис Ангелов;

Стартов състав на Славия: 26. Мболи, 2.  Дреновички, 35.  Петков (к), 28.  Томаш, 27.  Ренет, 3.  Георгиев, 6. Дюлгеров, 5. Попара, 77. Пеев, 19. Жуниньо, 33. Иванов;
Резерви: 12. Е.Петров, 29. Огнянов, 22. Р.Петров, 4. Н.Петров, 20. Яшар, 8. Димитров, 7. Здравков;
Старши треньор: Вили Вуцов;

Проследете на живо четвъртфиналите от турнира за Купата на България. В 16,00 часа започват три срещи. Берое посреща ЦСКА в Стара Загора, в Етрополе местният Чавдар приема Славия, а в Поморие Черноморец среща Миньор. Проследете на живо всички мачове в нашия общ чат. В 19,30 часа пък ще можете да проследите и последния четвъртфинал, който противопоставя отборите на Калиакра и Черно море.

Йордан Минев: Хебър няма да се бори за оцеляване

Треньорът на пазарджиклии коментира равенството с Ботев Враца

НА ЖИВО: Спартак (Варна) - Локомотив София (СЪСТАВИ)

Следете на живо дебюта на Антон Велков начело на "железничарите"

Шок! Илия Груев аут за близо половин година

Новината обяви националният селекционер Илиан Илиев

Генчев: След такава загуба трудно се спи

Треньорът на Левски със съобщение във фейсбук

Опашкарите Хебър и Ботев (Враца) не се победиха

Двата отбора не се победиха на „Лаута“ – 1:1, резерва на пазарджиклии с червен картон

Илиан Илиев: Беше важно да върнем живеца и ентусиазма в националния отбор

Направихме крачка напред да преодолеем напрежението, но него винаги ще го има, каза националният селекционер