3. Димитър Иванков игра цял мач при равенство на Бурсаспор

Димитър Иванков игра цял мач при равенство на Бурсаспор

Българският вратар Димитър Иванков игра цял мач при домакинското равенство 1:1 на неговия Бурсаспор срещу Анталиапор в среща от 13-тия кръг на турската Суперлига. Гостите поведоха в 53-ата минута с гол на Ак, а в 73-ата минута Ромашченко изравни за Бурсаспор и на практика оформи крайното 1:1. След тази среща Бурса заема 8-то място в класирането с актив от 18 точки.

Стоичков пристигна на церемонията в Париж

Легендата на българския футбол ще присъства на връчването на "Златната топка"

Игор Йовичевич: Краят на първенството е далече

Специалистът говори след 3:0 над ЦСКА 1948

Валентин Илиев след 0:3: Грешки на растежа

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев изрази разочарованието си от начина, по който тимът му отстъпи с 0:3 на Лудогорец

Кокала води България срещу Беларус

Аматьорският национален отбор на България излиза срещу селекцията на Беларус на старта на европейските квалификации в турнира на УЕФА - Regions Cup.

Мощен Лудогорец продължи с победите - 3:0 над ЦСКА 1948 (ВИДЕО)