3. ДОБРА НОВИНА! Илиан Илиев се върна в игра

ДОБРА НОВИНА! Илиан Илиев се върна в игра

Българският национал отново е на терена за Аполон (Лимасол)

Българският футболен национал Илиан Илиев-младши направи дебют за сезона в кипърското първенство след дълго лечение на контузия. Бившият халф на Черно море влезе като резерва през второто полувреме при равенството 1:1 на шампиона Аполон (Лимасол) като гост на Олимпиакос (Никозия) в среща от осмия кръг.

Българинът се появи на терена в 60-ата минута на мястото на Багали Дабо. Илиев получи фрактура на петата метатарзална костица на лявото ходило през юли, но вече е здрав и отново е на разположение на испанския старши треньор Давид Катала. Това е отлична новина за националния селекционер Младен Кръстаич. Сърбинът показа, че прави решително подмладяване на състава с талантливи футболисти и със сигурност Илиев-младши влиза в плановете му.

Йоанис Питас даде аванс на гостите в 83-тата минута, но Олимпик Никозия изравни с попадение от дузпа на Вилде-Доналд Герие в осмата минута на добавеното време. Аполон е на трето място в класирането с 15 точки, докато Олимпик Никозия заема 13-а позиция с 5 точки.

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)