Крайни резултати в 1/8-финалите за Купата на България

15:26 КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ ОТ 1/8-ФИНАЛИТЕ ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ:

Ком-Миньор - Черно море 0:1 (Адемар 71’)

Черноморец Поморие - Литекс 0:2 (Тодоров 39' д. 47’)

Локо Пд - Миньор Пк 2:1 (1:0 Златински 48’, 2:0 Лазаров 90’, 2:1 Янкович 90’)

Добруджа - Черноморец Бургас 0:3 (Цонков 12', Терзиев 22', Дяков 74’)

Етър - Славия 0:1 (Димитров 39')

Пирин - Калиакра 3:1 след продължения (0:1 Филипов 37', 1:1 Якимов 73’, 2:1 Воденичаров 100’, Георгиев 111’)

8 декември 2010, сряда, 16:00 ч
Левски - Берое /пряко по Про БГ/

11 декември 2010, събота, 13:00 ч
Малеш (Микрево) - ЦСКА /пряко по Про БГ/

15:24 Край на мача в Благоевград. Пирин - Калиакра 3:1 след продължения (0:1 Филипов 37', 1:1 Якимов 73’, 2:1 Воденичаров 100’, Георгиев 111’)

15:13 3:1 за Пирин срещу Калиакра. Костадинов центрира от корнер, Георгиев се извиси над всички и заби топката в горния десен ъгъл на Господинов

15:06 В Благоевград Пирин вкарва втори гол на Калиакра в 100-ата минута. Костов подаде към Воденичаров, който навлезе в наказателното поле на Калиакра и с диагонален шут успя да простреля вратата на Йордан Господинов за 2:1

15:00 Пирин и Калиакра играят първо продължение на подгизналия терен в Благоевград

14:57 Край на мача в Берковица. Ком-Миньор - Черно море 0:1 (Адемар 71’)

14:53 Край на мача в Поморие. Черноморец Поморие - Литекс 0:2 (Тодоров 39' д. 47’)

14:52 Край на мача в Пловдив. Локо Пд - Миньор Пк 2:1 (1:0 Златински 48’, 2:0 Лазаров 90’, 2:1 Янкович 90’)

14:50 Във Велико Търново мачът приключи с победа за Славия. Етър - Славия 0:1 (Димитров 39')

14:50 В Благоевград ще има продължения. Пирин - Калиакра 1:1 (0:1 Филипов 37', 1:1 Якимов 73’)

14:49 В Пловдив Миньор връща един гол срещу Локомотив. Янкович се разписва в продължението на мача за 1:2

14:49 Край на мача в Добрич. Добруджа - Черноморец Бургас 0:3 (Цонков 12', Терзиев 22', Дяков 74’)

14:47 В Пловдив Локо решава мача с Миньор. Здравко Лазаров бележи втори гол за домакините след комична грешка на Златков в 90-ата минута. Локо Пд 2:0 Миньор

14:43 В Благоевград Иван Александров излезе сам срещу Макенджиев, но стражът със сетни усилия успява да избие

14:41 В Търново Джаейоба изведе Антонов очи в очи с Петров, но резервата не намери очертанията на вратата

14:36 В Добрич Черноморец прави резултата класически срещу местния Добруджа. Отлична аттака на Лис, който подаде към Андонов, той с перфектен пас намери току-що влезлия Дяков, който направи резултата класически в 74-ата минута

14:35 В Благоевград удар на Воденичаров с глава покрай дясната греда. Последва нова опасност пред вратата на Калиакра, но до нов гол не се стига

14:32 В Берковица при поредната атака на Черно море Адемар успява да отбележи първото за мача попадение. Това става в 71-ата минута. Ком - Миньор - Черно море 0:1

14:29 Пирин изравнява резултата в Благоевград срещу Калиакра. Воденичаров овладя една топка, стреля, топката се спря в средата на наказателното поле на Калиакра, в локвата, притича Якимов и реализира в 73-ата минута

14:28 Берберович извежда Нифлор в чиста позиция, но французинът стреля в гредата. Топката се връща при нападателя, чийто удар е изчистен от голлинията от Димов

14:27 В Поморие Том е изведен сам срещу вратаря, но не успява да го преодолее. Нифлор пропуска и при добавката

14:23 Във Велико Търново Лабантов стреля над вратата на Славия

14:21 Във Велико Търново Трифонов стреля от границата на наказателното поле с мощен шут, но Емил Петров се разтегна и изби

14:19 Саканоко от състава на Локо Пд стреля по диагонала от чиста позиция в наказателното поле, но Иво Иванов се хвърля и избива в корнер. Последва нова опасност за вратата на Миньор, но Иванов отново се намесва решително, а Здравко Лазаров претендира за дузпа.

14:04 Задна ножица на Николай Божов във Велико Търново, но Димитров с акробатична намеса спасява вратата си

14:11 За втори път гредата спасява Ком-Миньор, този път удара е отправен от Адемар

14:09 Литекс има претенции за дузпа за фаул на Лемперов срещу Св. Тодоров

14:08 Опасна атака на Добруджа и решителна намеса на Георги Терзиев

14:05 Локо Пд открива резултата срещу Миньор. Христо Златински бележи в 48-ата минута

14:04 Литекс бележи втори гол в Поморие. Том пробива отдясно и центрира по земя в малкото наказателно поле, където връхлитащият Светослав Тодоров бележи за 2:0 в 47-ата минута

14:00 Начало на вторите полувремена на шестте мача

13:52 Край на първото полувреме в Берковица. Ком-Миньор - Черно море 0:0

13:48 Край на първото полувреме в Поморие. Черноморец Поморие - Литекс 0:1 (Тодоров 39' д.)

13:47 Край на първото полувреме в Пловдив. Локо Пд - Миньор Пк 0:0

13:47 Край на първото полувреме в Добрич. Добруджа - Черноморец Бургас 0:2 (Цонков 12' Терзиев 22')

13:46 Край на първото полувреме във Велико Търново. Етър - Славия 0:1 (Димитров 39')

13:45 Край на първото полувреме в Благоевград. Пирин - Калиакра 0:1 (Филипов 37')

13:42 1:0 за Литекс в Поморие! Светльо Тодоров отбелязва гол от дузпа, отсъдена за фаул на Георги Костадинов срещу Георги Миланов

13:39 Славия открива резултата срещу Етър в 39-ата минута! Радослав Димитров превзе вратата на амбициозния Етър, въпреки че останаха съмнения за засада

13:38 1:0 за Калиакра в Благоевград. Филипов бележи за гостите от Каварна при гостуването на Пирин. Раденцов овладя топката в центъра и пусна в коридор към Филипов и той от упор разстреля Макенджиев в 37-ата минута

13:36 Божов притеснява отбраната на Етър, но тя се справя с мощния нападател на Славия

13:33 Воденичаров от тима на Пирин нацелва страничната греда на Калиакра в Благоевград

13:32 Аврионов от отбора на Етър стреля с глава, но топката преминава на около половин метър от вратата на Емил Петров

13:31 Вратарят на Поморие Колев спасява силен удар на Дока от дъгата на наказателното поле

13:29 В Берковица Черно море засега имаше по-чистите възможности да открие резултата, но вратарят на Ком-Миньор Тошко Кючуков се оказа непреодолима преграда пред опитите на гостите от Варна

13:28 Джайеоба прави страхотен пропуск на стадион "Ивайло" във Велико Търново, където Етър има надмощие срещу Славия

13:26 Марсио пропуска да отбележи трети гол за Черноморец Бургас в Добрич. Там резултатът е 3:0 в полза на тима на Краси Балъков

13:26 Открита игра властва в Пловдив на двубоя Локо Пд - Миньор Пк. Домакините обаче са по-активни

13:25 Без сериозни удари към двамата вратари в Благоевград, където спорят Пирин и Калиакра

13:24 Светльо Тодоров пропуска от чиста позиция да открие резултата в полза на Литекс в Поморие

13:24 Перфектен терен на стадион "Христо Ботев", въпреки проливния дъжд, изсипал се в Благоевград и продължаващ да се изсипва

13:22 2:0 за Черноморец срещу Добруджа в Добрич. След изпълнение на пряк свобободен удар от Марсио, Георги Терзиев се извиси с глава и покачи на 2:0 в 22-ата минута

13:20 Екундайо Джайеоба се строполи в наказателното поле на Славия, но Таско Тасков подминава ситуацията. Бурни протести от страна на "болярите". Жълт картон за Джайеоба

13:18 Във Велико Търново, където на стадион "Ивайло" присъстват 7000 зрители, гостите от Славия са притеснявани от Екундайо Джайеоба

13:12 Първият гол пада в Добрич, където Черноморец Бургас открива резултата срещу Добруджа. Голмайстор е Цветомир Цонков, който с прехвърлящ удар дава преднина на "акулите" в 12-ата минута

13:10 Силно начало и за Литекс в Поморие, но домакините засега се справят с набезите на ловчанлии

13:09 Натиск на Черно море в Берковица срещу местния Ком-Миньор. Домакините чистят топката от голлинията на три пъти, след което Илиев уцелва гредата

13:05 Черноморец Бургас осъществява натиск срещу Добруджа в първите минути на двубоя в Добрич

13:05 1000 зрители присъстват на стадиона в Поморие, където играят едноименният тим и Литекс

13:02 Локо Пд създава първа по-сериозна опасност пред вратата на Миньор, но Здравко Лазаров не успява да открие резултата на Лаута

13:00 Начало на срещите:

Етър 1924 (Велико Търново) - Славия 1913 (София) с аудио-коментар в Novsport.com

Пирин Благоевград (Благоевград) - Калиакра (Каварна) с аудио-коментар в Novsport.com

Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник) /пряко по Про БГ/

Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец Бургас (Бургас) с аудио-коментар в Novsport.com

Черноморец (Поморие) - Литекс (Ловеч)

Ком-Миньор (Берковица) - Черно море (Варна)

12:55 Зрителите на мача Пирин - Калиакра вече са 100

12:45 Станаха ясни стартовите състави на Локо Пд и Миньор Пк:

Локо Пд: 33. Лучини, 2. Родригес, 3. Георгиев, 5. Ю. Бенжелюн, 66. Котев, 24. К. Бенжелюн, 16. Златински, 20. Том, 77. Лазаров, 19. Де Карвальо.

Миньор: 99. Иванов (к), 2. Божиков, 6. Златков, 8. Й. Тодоров, 14. Цветков, 18. Янкович, 19. Петров, 24. Витанов, 27. Рангелов, 32. Марков.

Главен рефер: Радан Мирянов

12:39 20 минути преди мача Пирин - Калиакра има 4 зрители по трибуните на стадион "Христо Ботев"

12:38 Станаха ясни стартовите състави на Ком-Миньор и Черно море:

Ком-Миньор: 1. Кючуков (к), 6. Башикьов, 17. Д. Колев, 5. Р. Колев, 99. Гоцов, 33. Недялков, 9. Тодоров, 8. Стайков, 22. Здравков, 13. Михайлов, 3. Фиделе

Черно море: 26.Пиргов, 25.С.Александров, 15.Александров, 6.Дяков, 12.Тиаго, 10.Димов, 27.Ратников, 14.Божилов, 21.Илиев (к), 23.Георгиев, 3.Адемар.

12:32 Станаха ясни съставите на Етър и Славия:

Етър
: 12. Димитров, 6. Кямил, 10. Петров, 5. Костадинов, 23. Ванков (к), 19. Кушев, 7. Христов, 29. Харлов, 20. Лапантов, 21. Джайеоба, 9. Аврионов

Славия: 12. Петров, 21. Дяков (к), 19. Барбоса, 2. Дреновички, 22. Генев, 7. Илиев, 33. Г. Иванов, 77. Пеев, 17. Божов, 9. Христов, 20. Димитров.

Главен рефер: Таско Тасков

12:27 Станаха ясни стартовите състави на Черноморец Поморие и Литекс:

Черноморец Поморие: 24. Колев, 2. Копаранов, 3. И.Тодоров, 4. В.Филипов, 6. Щърбев, 7. Лемперов, 8. Г.Костадинов, 11. Ц.Филипов (к), 12. Чакъров, 17. Б.Костадинов, 25. Димов

Литекс: 31. Виничус, 4. Берберович, 5. Венков, 7. Янев (к), 8. Том, 9. С.Тодоров, 15. Дока, 17. Г.Миланов, 21. Цветков, 22. Николов, 33. Бодуров

Главен рефер: Атанас Димитров

12:25 Стана ясни стартовите състави на Добруджа и Черноморец Бургас:

Добруджа: 1. Николов, 20. Петров, 3. М. Димитров, 4. Димов, 5. Колев, 7. Тодоров, 8. Илиев, 10. Д. Димитров, 14. Симеонов, 17. Колев, 18. Костов

Черноморец Бургас: 33. Борел, 18. Зайц, 6. Старокин, 2. Дянков (к), 26. Терзиев, 16. Паланков, 8. Нуньо, 22. Цонков, 77. Андонов, 39. Койта, 13. Тошев

12:18 Мачът Локо Пд - Миньор ще бъде излъчен пряко по Про.бг

12:15 Двубоят Ком-Миньор - Черно море, който беше под въпрос поради наводнен терен, ще се играе.

12:06 Станаха ясни стартовите състави на Пирин и Калиакра:

Пирин: 12. Макенджиев (к), 2. Дюлгерови, 23. Молдованов, 5. Башлиев, 27. Митревски, 11. Воденичаров, 10. Иванов, 8. Костадинов, 14. Сандански, 28. Стойков, 9. Костов.

Каликара: 29. Господинов, 2. Димов, 4. Д. Димитров, 5. А. Димитров, 8. Раденцов, 9. Александров, 10. Н. Петров, 15. А. Петров, 17. Кичуков, 22. Садула, 31. Филипов.

Главен съдия: Антон Генов

Novsport.com ще ви направи свидетели на всичко по-интересно от 1/8-финалите за Купата на България. Днес се играят шест срещи от 13:00 ч, като двубоят Ком-Миньор – Черно море е под въпрос.

Ще излъчим за вас с директен аудио-коментар мачовете: Етър 1924 – Славия, Пирин – Калиакра и Добруджа – Черноморец Бургас.

Останалите двубои: Локо Пд – Миньор Пк, Черноморец Поморие – Литекс и Ком-Миньор – Черно море (ако се играе), ще бъдат следени с всяка една промяна минута по минута.

Мачът Левски - Берое ще се проведе на 8 декември от 16:00 на стадион "Георги Аспарухов", а двубоят Малеш Микрево - ЦСКА е насрочен за 11 декември от 13:00 ч.