3. Локо (Сф) направи 1:1 с бивш тим на Стойчо Младенов

Локо (Сф) направи 1:1 с бивш тим на Стойчо Младенов

Франса вкара първия гол за "червено-черните" през 2023 година

Локо (Сф) вкара първия си гол по време на зимната подготовка в Турция, но отново не успя да победи. След две загуби с по 0:2, "железничарите" стигнаха до 1:1 срещу Кайсар, който пък от своя страна на два пъти уцели греда в двубоя. Наскоро в казахстанския тим работи Стойчо Младенов.

В 26-ата минута Любенов силно изрита топката напред и след неразбирателство между защитата и вратаря Карлос Франса се озова сам срещу празната врата и безпроблемно даде аванс на "железничарите".

Казахстанският тим възстанови равенството в 77-ата минута. Горан Милойко бе оставен сам на метър от вратата след ъглов удар и се възползва от положениетп, за да прати топката в мрежата на "червено-черните".

Локомотив: 24. Александър Любенов, 13. Бруно Франко, 44. Божидар Кацаров (К), 22. Ивайло Найденов, 33. Алан Диас, 11. Карлос Франса, 94. Юлиан Ненов, 70. Димо Бакалов, 3. Марио Петков, 45. Димитър Митков, 15. Лука Иванов

Резерви: 1. Бубакар Гай, 88. Жарко Истатков, 26. Красимир Милошев, 39. Антонио Вутов, 10. Валентин Николов, 9. Илия Димитров, 13. Селсо Рапосо, 89. Матеус Дуарте, 7. Александър Александров, 18. Християн Чипев, 5. Давид Малембана.