3. Миньор (Пк) загуби с 1:2 от австрийския Капфенберг в контрола

Миньор (Пк) загуби с 1:2 от австрийския Капфенберг в контрола

Миньор (Пк) загуби с 1:2 от Капфенберг в контрола, съобщи за Novsport генералният секретар на клуба Атанас Караиванов. Мачът се игра на стадиона на елитния австрийски клуб.

Миньор (Пк) загуби с 1:2 от Капфенберг в контрола, съобщи за Novsport генералният секретар на клуба Атанас Караиванов. Мачът се игра на стадиона на елитния австрийски клуб.

Миньор водеше с 1:0 след първото полувреме. В 8-та минута нападателят Костадин Хазуров вкара с глава топката в мрежата на домакините. В 45-та Христо Господинов от фаул уцели гредата. Капфенберг успя да стигне до обрат след почивката. Марек Хайнц изравни в 72-та минута, а Давид Сенкор бе точен в 78-та за 2:1.

Това бе последният мач на Миньор от подготвителния лагер в Словения и Австрия. Утре отборът тръгва за България с автобус. Миньор няма да играе повече контроли до началото на първенството. В първия кръг от новия сезон в "А" група тимът ще гостува на Пирин.

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)