3. Порточанов: Може и да отнемат треньорския лиценз на Херо

Порточанов: Може и да отнемат треньорския лиценз на Херо

Херо побеснял след заседанието на Апелативната комисия

На  провелото се днес заседение на Професионалната футболна лига отговорникът за съдиите в Изпълкома на БФС Христо Порточанов не отрече възмоножността да бъде отнет треньорският лиценз на Димитър Димитров – Херо, предаде репортер на „Нов Спорт”. Както е известно, реферът Димитър Андреев докладва вчера, че Димитров е изразил буйно поведение към него и го е нарекъл продажник в коридорите на БФС, където двамата бяха за заседанието на Апелативната комисия на БФС. Порточанов потвърди случката. "Има доклад на четвъртия съдия на мача ЦСКА - Черноморец относно поведението на Димитров. Не мога да го скрия от Изпълкома и ще го предсатавя на заседанието. Той със сигурност ще бъде санкциониран, а има и вероятност да загуби треньорския си лиценз", допълни Порточанов.
Според бившия президент на Нефтохимик в последно време съдийството е намалило скандалния си вид от последните няколко месеца. Порточанов обаче бе категоричен, че промяната, която всички чакат, не може да се случи само за няколко месеца
Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)