3. Тенчо Тенев: Прекратихме мача, защото останах недоволен от отсъжданията на рефера

"Хванаха ме нервите и от подмятанията на Вили Вуцов", обяснява треньорът на Пирин

Старши треньорът на Пирин (Гоце Делчев) Тенчо Тенев обясни, че е извадил отбора си в днешната контрола срещу Славия, защото е бил изнервен от отсъжданията на рефера Калин Людмилов и подмятанията на колегата му Велислав Вуцов.

15 минути преди края на срещата при резултат 0:3 гостите от Гоце Делчев напуснаха помощния терен на стадиона в кв. „Овча купел”. Причината бе отсъждането на спорен фаул срещу Филип Филипов на границата на наказателното поле, което породи бурни протести от страна на неврокопчани, а малко след това наставникът Тенев прикани футболистите си да напуснат терена.

Той заяви: „Прекратихме мача, защото останах недоволен от отсъжданията на рефера и през първото, и през второто полувреме. Хванаха ме нервите и от подмятанията на Вили Вуцов. Вие чухте много добре. Реших, че така е най-добре.“

„Нормално е, виждате как свири. В един момент нервите не издържат. Изключително нервен бях и затова ще ме извините“, добави наставникът на неврокопчани.

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)