3. Арсенал - Манчестър Юнайтед 1:0 след 30 минути игра

Арсенал - Манчестър Юнайтед 1:0 след 30 минути игра

Арсенал води с 1:0 на Манчестър Юнайтед след 30 минути игра в дербито от 12-ия кръг на Премиършип. Голът за домакините бе дело на французина Самир Насри в 22-ата минута

Арсенал води с 1:0 на Манчестър Юнайтед след 30 минути игра в дербито от 12-ия кръг на Премиършип. Голът за домакините бе дело на французина Самир Насри в 22-ата минута. Тогава Арсенал изпълни ъглов удар, а Бербатов не успя да изчисти с глава по най-добрия начин и топката попадна в Насри. Той шутира мигновено с левия крак и за лош късмет на Ван дер Сар топката рикошира от крака на Гари Невил и попадна в мрежата - 1:0.

Юнайтед имаше превъзходство в първите минути, но Карик не успя да реализира от чиста позиция, а гол на Бербатов бе отменен поради засада. Арсенал също имаше две чисти положения преди гола, изпуснати от датчанина Никлас Бендтнер.

Двубоят на "Емирейтс" е много оспорван и динамичен. Двата тима играят на високи обороти, въпреки проливният дъжд в Северен Лондон.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1