3. Беларус изненадващо би Люксембург в нашата група (ВИДЕО)

Беларус изненадващо би Люксембург в нашата група (ВИДЕО)

Беларусите временно излязоха начело в класирането преди България - Северна Ирландия

Беларус изненадващо спечели гостуването си на Люксембург в мач от втория кръг на Лига C3 на Лигата на нациите, където са още отборите на България и Северна Ирландия.

С успеха беларусите излизат начело във временното класиране с актив от 4 точки, докато Люксембург е с 0 на дъното. Преди мача между България и Северна Ирландия „лъвовете“ са трети с 1 точка, а британците – втори с три.

За Люксембург едно полувреме изигра новият ляв бек на ЦСКА – Мика Пинто. Той се появи в игра след почивката, влизайки на мястото на Лоран Янс.

Домакините имаха много добра възможност да излязат напред в резултата в 29-ата минута, когато Елдин Дзогович се озова на прекрасна позиция след центриране от корнер, но ударът му с глава премина вляво покрай вратата.

В 76-ата минута Беларус поведе, след като Кирил Печенин предостави перфектно центриране към Валерий Громико, който си спря топката с едно докосване, след което я заби в горния десен ъгъл за 0:1.

Две минути след това гостите бяха близо до второ попадение, след като Максим Киреев се стрелна в наказателното поле, за да засече топката с удар по земя към левия ъгъл, но вратарят Антъни Морис внимаваше и спаси.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1