3. Божо вкара четири на аматьорския Ювентус

Божо вкара четири на аматьорския Ювентус

Очаква се българският нападател да почне титуляр срещу представителния тим на "Старата госпожа" в неделя

Българският нападател на Парма Валери Божинов  реализира четири попадения в контролата на своя тим срещу аматьорите от Ювенутс Клуб, спечелена с 16:0 от „дуковете”.

Божо започна срещата като титуляр и отбеляза всичките си попадения до 50-ата минута, тъй като десет минути по-късно бе заменен от Себастиян Джовинко, който също се разписа.

Играчът с номер 86 на "дуковете" бе титуляр в срещата с Болоня преди седмица и се очаква да започне от първата минута срещу Ювентус в неделя от 16,00 часа в мач от 37-ия кръг на Серия "А".

Двубоят е много важен за Старата госпожа, след като тима на Луиджи Дел Нери има нужда от две победи в оставащите два кръга, за да се класира в Лига Европа.

Спасилият се от изпадане преди седмица отбор на Парма пък се надява да зарадва своите тифози в последното си домакинство, като попречи на Юве да играе в евротурнирите.

Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Италианската федерация обяви датите за Суперкупата

Интер-Аталанта ще бъде първият мач в програмата на 2 януари, докато Ювентус - Милан ще се проведе на 3 януари