3. Фиорентина излезе четвърти след 3:1 срещуПалермо

Фиорентина излезе четвърти след 3:1 срещуПалермо

Фиорентина победи Палермо с 3:1 в мач от осмия кръг на италианската Серия "А". Гостите от Флоренция бяха по-активния тим от началото на мача и постигнаха заслужена победа. В 20-ата минута Алберто Джилардино, който бе най-добрия футболист за своите откри резултата в полза на тима от Флоренция. В 42-ата минута румънският национал Адриан Муту удвои, като той пропусна още едно чисто положение в продължението на първото полувреме. През второто полувреме отборът на Палермо се активизира и стигна до едно попадение, което бе дело на Симплисио, който със силен удар вкара топката във вратата на Фрей и намали на 1:2. В 62-ата минута отново румънският национал Адриан Муту вкара за 1:3 и по този начин уби интригата в мача. След тази среша Фиорентина заема 4-ото място с 16 точки, докато Палермо е на 11-то място с 12 точки.

Фиорентина победи Палермо с 3:1 в мач от осмия кръг на италианската Серия "А". Гостите от Флоренция бяха по-активния тим от началото на мача и постигнаха заслужена победа. В 20-ата минута Алберто Джилардино, който бе най-добрия футболист за своите откри резултата в полза на тима от Флоренция. В 42-ата минута румънският национал Адриан Муту удвои, като той пропусна още едно чисто положение в продължението на първото полувреме. През второто полувреме отборът на Палермо се активизира и стигна до едно попадение, което бе дело на Симплисио, който със силен удар вкара топката във вратата на Фрей и намали на 1:2. В 62-ата минута отново румънският национал Адриан Муту вкара за 1:3 и по този начин уби интригата в мача. След тази среша Фиорентина заема 4-ото място с 16 точки, докато Палермо е на 11-то място с 12 точки.