3. Интер изпусна в края победата срещу Ливорно

Интер изпусна в края победата срещу Ливорно

„Нерадзурите” поведоха с 2:0, но взеха само точка от XXXI кръг на Серия „А”

Съставът на Интер изпусна в самия край трите точки и завърши 2:2 при визитата си на Ливорно от XXXI кръг на италианското първенство.
„Нерадзурите” поведоха в края на първото полувреме на „Армандо Пичи”, когато вкараха две бързи попадения.

Бразилецът Ернанес реализира дебютния си гол с екипа им, след трансфера си от Лацио през зимата в 37-ата минута, а в даденото от рефера продължение на първата част Родриго Паласио удвои аванса на гостите.

След почивката обаче Паулиньо намали, разписвайки се в 54-ата минута, а пет минути преди края на редовното време резервата Иносент Емагара подели точките.

Така Интер остана непобеден в четири поредни пътувания и вече има 49 точки в актива си, като изостава на 3 от четвъртия в таблицата тим на Фиорентина. Ливорно пък остана в зоната на изпадащите с 24 точки от 31 мача.