3. Интер победи с 4:1 Кремонезе (видео)

Интер победи с 4:1 Кремонезе (видео)

Ето'о, Алварес и Пацини блестят

Интер победи с 4:1 Кремонезе в третата си контрола по време на подготовката за новия сезон. „Нерадзурите“ изиграха добър мач този следобед, в който всички останаха доволни.

Самуел Ето‘о откри резултата в 17-ата минута след двойно подаване с Алварес, който продължава да впечатлява с представянето си и особено начина, по който с лекота надбягва защитниците, в съвкупност с все по-голямото разбирателство с Пацини и Ето‘о.

До края на първата част играчите на Гасперини имаха още няколко възможности. Единствената опасност за гостите се превърна в гол след нерешителност в действията на Киву, когато Низето изравни.

12 минути след началото на втората част Интер обаче отново поведе, след като Пацини се възползвал от много добър пас на Станкович и от воле направи 2:1. Последва нов гол за Интер, дело на Ето‘о, който проряза мрежата от ъгъла на малкото наказателно поле. Мачът завърши с гол в 88-ата минута на Фараони след много силен удар от малък ъгъл.

Кремонезе - Интер 1:4 (1:1)