3. Интер унищожи Болоня за едно полувреме (ВИДЕО)

Интер унищожи Болоня за едно полувреме (ВИДЕО)

Нинджата вкара първия си гол за "нерадзурите"

Интер спечели с 3:0 гостуването си на Болоня от третия кръг на Серия "А". И трите попадения паднаха през второто полувреме. Първият си гола за "нерадзурите" отбеляза Раджа Наинголан, който това лято беше привлечен от Рома. Разписаха се още Антонио Кандрева и Иван Перишич.

Успехът е първи за Интер от началото на сезона. Тимът се изкачи до пета позиция с актив от 4 точки, Болоня има 1 и е 16-и.

Гостите можеха да поведат още във втората минута след неразчетена намеса на Лукаш Скорупски, който увисна при центриране на Матео Политано. Иван Перишич бе останал непокрит на втора греда, но не очакваше подобна изява от стража и топката отскочи от главата му в аут. В 6-ата Роберто Галярдини пропусна от чиста голова позиция.

Три минути по-късно пред Болоня се откри най-чистото положение в мача, при което Самир Ханданович показа класа. Хеландер стреля с глава от около два метра, но словенският страж спаси.

В добавеното време на първата част Раджа Наинголан опита късмета си с изстрел от далечна дистанция, който премина над напречната греда.

В 53-ата минута Балде Кейта успя да промуши топката през краката на бранител, но ударът му намери близкия стълб на вратата зад Скорупски.

Интер повече в 67-ата минута с дебютно попадение на Раджа Наинголан. Нинджата получи топката в наказателното поле и със силен удар успя да отбележи във вратата на Скорупски.

В 82-ата минута Интер сложи точка на спора с хубава контра. Току-що появилият се на терена Антонио Кандрева получи брилянтно подаване от Перишич и с едно докосване се разписа за 2:0!

180 секунди по-късно хърватският национал оформи крайния резултат, след като финтира защитник и матира вратаря с шут в далечния ъгъл.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1