3. ИЗНЕНАДА: ТНС вкара четири на Виктория (Пилзен) (ВИДЕО)

ИЗНЕНАДА: ТНС вкара четири на Виктория (Пилзен) (ВИДЕО)

Скромният тим се доближи до евентуален мач с ЦСКА в плейофа

Скромният тим на ТНС изненадващо спечели с 4:2 домакинството си на чешкия Виктория Пилзен в първи мач от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Както е известно, победителят от двойката ще срещне в решителен плейоф за влизане в групите на турнира ЦСКА или Осиек.

По-рано в четвъртък българският тим записа успех със същия резултат – 4:2 и излиза като фаворит в реванша след седмица.

Виктория бе сочен за абсолютен фаворит срещу уелския тим, но успя да запази шансовете си за реванша с два късни гола.

Домакините поведоха с 4:0, като две от попаденията дойдоха от дузпи. Все пак чехите намалиха пасива си с два гола, който дойдоха в предпоследната минута и продължението на срещата.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман