3. Късен гол измъкна Интер от нова издънка на "Сан Сиро"

Късен гол измъкна Интер от нова издънка на "Сан Сиро"

Интер победи с 1:0 Удинезе в дербито на италианската Серия А. „Нерадзурите” изтръгнаха с много усилия победата. Златната резерва на тима Хулио Крус вкара с глава в 89-ата минута победното попадение

Интер победи с 1:0 Удинезе в дербито на италианската  Серия А. „Нерадзурите” изтръгнаха с много усилия победата. Златната резерва на тима Хулио Крус вкара с глава в 89-ата минута победното попадение.

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо излезе с Балотели, Ибрахимович в атака. В групата отново не бе включен Адриано. Големият липсващ в Удинезе пък бе Ди Натале.

Още в началото на двубоя двата отбора започнаха да се надиграват в центъра. Опасностите не бяха много пред двете врати, а Удинезе по нищо не отстъпваше на своя съперник. Интер отново играеше мудно и бавно изнасяше топката към половината на гостите, които без проблеми отразяваха атаките.

Удинезе имаха и едно доста опасно положение, но Пепе и компания не можаха да реализират. През втората част, гостите постепенно се прибраха в своята половина и след 65-ата минута, започнаха да разчитат единствено на контраатаките. Моуриньо се опита да освежи нападението на тима като вкара Крус на мястото на Куарешма и Обиня на мястото на слабия Балотели.

Пет минути преди края Хавиер Санети със страховит удар удари гредата на Ханданович. Точно, когато кризата в тима изглежда щеше да продължи не само в игрови аспект, но и в точкова изразителност, след корнер аржентинският нападател Хулио Крус успя с глава в крайна сметка да донесе победата на „нерадзурите.

Така след победата Интер продължава да следва плътно Милан на една точка и се изравни по актив с Удинезе.

Състави:

Интер: Цезар, Майкон, Кордоба, Самуел, Максуел, Виейра (72 - Станкович), Камбиасо, Санети, Куарешма (46 - Крус), Ибрахимович, Балотели (63 - Обина).

Удиенезе: Ханданович, Феронети, Кода, Домици, Лукович, Инлер, Д\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Агостино, Исла, Пепе (88 - Мота), Куалярела, Флоро Флорес (71 - Санчес).

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1