3. Марсилия пречупи Юве с два красиви гола (ВИДЕО)

Марсилия пречупи Юве с два красиви гола (ВИДЕО)

Сами Кедира се контузи и бе изнесен на носилка от „Велодром”

Ювентус загуби последната си лятна контрола преди мача за Суперкупата на Италия срещу Лацио, след като отстъпи с 0:2 пред Олимпик Марсилия на „Велодром”.

Освен това, новото попълнение на торинци Сами Кедира се контузи още в 25-ата минута и бе изнесен на носилка, така че най-вероятно ще пропусне срещата в Шанхай срещу римските „орлите”.

Френският тим бе близо до гола още в деветата минута, когато далечен шут на Ромен Алесандрини срещна гредата. Последва добро спасяване на Стивн Манданда след изстрел на Кедира, който малко след това получи травма в бедрото.

Домакините откриха резултата в 35-ата минута, когато Алесандрини вкара изключително красиво попадение, прехвърляйки излезлия напред Джиджи Буфон с удар от далеч.

Малко преди паузата Стефан Лихтщайнер получи червен картон, след като репликира съдията, но въпреки това Юве можеше да изравни през второто полувреме.

В 67-ата минута Пол Погба нацели гредата след пряк-свободен удар, ала в 84-ата Абделазис Барада оформи крайното 2:0 след хубав гол от воле.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група