3. Марсилия в топ 3 на Лига 1 (ВИДЕО)

Марсилия в топ 3 на Лига 1 (ВИДЕО)

Сар и Мбемба точни за Олимпик

Марсилия удари Брест с 2:0 в мач от третия кръг на френската Лига 1. Добрият старт за домакините дойде чрез Шансел Мбемба, открил още в 4-ата минута. Бившият играч на Нюкасъл и Порто се пребори в наказателното поле след изпълнение на пряк свободен удар и с глава насочи топката точно до десния стълб.

Брест отговори чрез Стив Муни, Махди Камара и Жереми Льо Дуарон, които обаче не успяха да вкарат.

Пиер-Емерик Обамеянг бе близо до попадение след почивката, но ударът му мина встрани от целта. Това обаче стори друг бивш играч от Висшата лига Исмаила Сар.

Нападателят направи резултата 2:0 в средата на втората част след щастлив рикошет, като топката попадна на крака му и той отбеляза отблизо. Олимпик Марсилия можеше да вкара и трети гол до края на мача, като пропуски направиха Обамеянг и Жордан Верету.

Тимът от Марсилия има 7 точки от три мача и се изкачи на второ място в класирането с по-лоша голова разлика от лидера Монако. За тима на Брест това пък бе първо поражение след две победи на старта.

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)