3. Милан избухна като гост на Киево (ВИДЕО)

Милан избухна като гост на Киево (ВИДЕО)

След тази среща "росонерите" се намират на 8-о място в първенството

След три поредни загуби и един равен Милан най-накрая записа победа в Серия А. Отнесе го Киево, който беше разбит с 4:1 в мач от 10-ия клъг, игран във Верона.

Гостите поредоха в 36-ата минута. Сусо беше точен с удар от границата на наказателното поле. Бощиян Сесар си отбеляза автогол за 0:2. Той заби топката в собствената си врата с глава в 42-ата минута, когато се опита да избие центриране на Сусо.

След почивката Хакан Чалханоглу вкара първото си попадение в калчото в 55-ата минута. Той получи добро подаване в наказателното поле и отбеляза за 3:0. Бирса намали в 61-ата минута, след като овладя топката след рикошет и отправи нисък удар от границата на наказателното поле, който попадна в долния десен ъгъл. Никола Калинич оформи крайни резултат малко след това с удар от границата на пеналта.

След тази среща Милан се намира на 8-о място в първенството с актив от 16 точки. Киево пък са 10-и с 15 пункта.

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК