3. Милан надигра и заслужено победи с класика Палермо (видео)

Милан надигра и заслужено победи с класика Палермо (видео)

Въпреки много си кадрови проблеми, „росонерите” спечелиха с 3:0 домакинството си

Италианският шампион Милан най-сетне показа играта, която привържениците на тима искат да виждат, след като спечели с класическото 3:0 домакинството си срещу Палермо шестия кръг на Калчото.

Въпреки, че играха без голяма част от титулярите си, като Гатузо, Пато, Мексес, Боатенг и Фламини, „росонерите” показаха ново, различно лице, макар още в 34-ата минута бразилският защитник Тиаго Силва да напусна принудително терена.

Точно шест по-късно обаче резултатът на „Джузепе Меаца” бе открит от домакините. В автор на попадението, паднало в 40-ата минута, се превърна дошлият именно от Палермо това лято полузащитник Антонио Ночерино, който се разписа след пас на представилия се отлично в срещата Алберто Акуилани.

Така възпитаниците на Масимилиано Алегри се оттеглиха на почивка с гол аванс, а 10 минути след подновяването на играта за втората част успяха и да удвоят преднината си с попадение на бразилския нападател Робиньо, разписал се след пас на Златан Ибрахимович.

След още 10 минути домакините вече имаха класически аванс, тъй като в 64-ата минута Антонио Касано реализира третия гол в срещата след асистенция на Игнасио Абате.

Така Милан вече има по две победи, равенства и поражения в елита на Италия и преди изиграването на останалите срещи от кръга се изкачи на 10-а позиция във временното класиране, докато Палермо загуби едно място и вече е пети с 10 точки от шест мача.

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?