3. Милан се доближи на една ръка от титлата в Серия А (видео)

Милан се доближи на една ръка от титлата в Серия А (видео)

Милан се доближи на една ръка от титлата в Серия А, след като победи Болоня с 1:0 като домакин в двубой от 35-ия кръг на първенството. Попадението за „росонерите” бе дело на Матьо Фламини в 7-ата минута на мача.

С този успех тимът, воден Масимилиано Алегри, е на върха със 77 точки и по този начин шансовете на третия в класирането Наполи за първото място напълно се изпариха.

През целия двубой футболистите на Милан контролираха играта, владееха топката 64% и бяха отправили 8 удара, 4 от тях в очертанията на вратата. Болоня разчиташе предимно на контраатаки, но Кристиан Абиати успя да запази вратата си суха.

Голът за „росонерите” падна в началните минути на срещата. Те можеха да направят преднината си още по-комфортна, но до края на срещата домакините направиха много пропуски.

В друг мач от кръга днес Киево победи с 1:0 Лече с гол на Лука Риджони в 58-ата минута. Така, Киево е на 12-то място с 42 точки, а тимът на Луиджи Де Канио е в зоната на изпадащите на 18-то място с 35 точки.

Изненадващ проблем за мача Северна Ирландия - Беларус

Мачът Северна Ирландия и Беларус може да бъде преместен от Белфаст, тъй като играчите на беларуския тим може да не получат британски визи

Треньорът на Португалия: Роналдо не работи като 39-годишен

Селекционерът на португалския национален отбор Роберто Мартинес не се притеснява да пусне в игра 39-годишния Кристиано Роналдо в двубоя от Лигата на нациите срещу Шотландия

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)