3. Наполи отпадна позорно от Лига Европа

Наполи отпадна позорно от Лига Европа

Виктория Пилзен ще играе с Фенербахче на осминафинал, след като отстрани неаполитанци с общ резултат 5:0

Виктория Пилзен довърши започнатото след шокиращата си победа с 3:0 над Наполи на „Сан Паоло” преди две седмици. Тази вечер чехите подпечатаха класирането си за осминафиналите на Лига Европа, побеждавайки с 2:0 у дома.

След нулево равенство през първата част, развръзката дойде след почивката.

Неаполитанци не успяха да се отсрамят за неочакваното домакинско поражение, вместо това допуснаха общият резултат от двата мача да набъбне до 5:0.

Топстрелецът на италианците Единсон Кавани се появи в игра през втората част, но и той не успя да помогне на своите съотборници да направят поражението си малко по-почетно.

Ян Коварик даде преднина на Виктория в 51-ата минута, след като бе намерен по отличен начин от Франтишек Райторал.

Крайният резултат оформи Станислав Текл в 74-ата минута след асистенция на Даниел Колар.

В следващата фаза на турнира чехите срещат турския гранд Фенербахче, който отстрани по пътя си кошмара на Левски и Литекс БАТЕ Борисов.

Манчестър Юнайтед впери поглед в звездата на Залцбург

Амар Дедич е обект на интерес от английския гранд

Радост за Челси! Джеймс подновява тренировки до дни

Той вече е здрав

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори