3. Нумансия постигна инфарктна победа над Сантандер

Нумансия постигна инфарктна победа над Сантандер

Нумансия постигна инфарктна победа над Сантандер в мач от осмия кръг на испанската Лига "ББВА". Домакините напълно заслужиха спечелените три точки си играта си, която показаха на терена. Футболистите на Нумансия откриха резултата в 26-ата минута на мача с гол на Баркеро, като той имаше още няколко възможности за гол по време на двубоя, но ги пропусна. През второто полувреме играта се изравни и мачът се изнерви. В 90-ата минута съдията посочи бялата точка и Мохамед Чите изравни резултата, но на следващата минута Сисма донесе победата на домакините и оформи крайното 2:1. След този мач Нумансия заема 16-ото място с 7 точки, докато Сантандер е на 17-то място с 6 точки.