3. ОБЗОР: Марсилия громи в дебюта на Игор Тудор (ВИДЕО)

ОБЗОР: Марсилия громи в дебюта на Игор Тудор (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от първия кръг на Лига 1

Олимпик Марсилия започна победно сезона във френската Лига 1.

В официалния дебют на новия треньор Игор Тудор отборът разби гостуващия Реймс с 4:1 в последния мач от първия кръг на първенството.

Автогол на Уот Файе откри резултата на „Стад Велодром“, а в добавеното време на първата част Нуно Тавареш удвои, за да може резервата Луиш Суарес да оформи класиката в 75-ата минута.

В 84-ата Фоларин Балгун реализира почетното попадение за Реймс, а в 94-ата Суарес сложи точка на спора с втория си гол в мача.

В друга среща, играна по-рано днес, Лориен победи с 1:0 като гост местния си противник Рен.

Автогол на Артур Теате при опит за изчистване на топката в 65-ата минута на срещата осигури крайния успех в полза на "мерлузите".

Серху Гираси можеше да изравни в 79-оата минута, но вратарят Ивон Мвого се отличи с перфектно спасяване.

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)