3. ПАОК с първа загуба в Европа след тази от Левски (ВИДЕО)

ПАОК с първа загуба в Европа след тази от Левски (ВИДЕО)

Деспосов с 30 минути на "Максимир"

ПАОК записа първата си загуба в Европа през кампанията и първа такава от поражението с 0:2 от Левски през пролетта на 2022 година. Лидерът в гръцкия елит отстъпи с 0:2 на Динамо в Загреб в осминафинал от Лигата на конференциите.

В хърватската столица гостите дойдоха със самочувствието на отбор, спечелил своята група през есента в компанията на Айнтрахт, Абърдийн и ХИК. Това обаче не бе достатъчно за гърците. Звездата на тима Кирил Десподов изненадващо остана резерва, но се появи на терена в 61-ата минута, когато вече "Двуглавият орел" трябваше да търси изравняването.

Резултатът на "Максимир" откри Бруно Петкович, който се озова зад отбраната на "черно-белите", първият му удар бе париран от Доминик Котарски, но добавката му бе безупречна. Отново националът на Хърватия прониза ПАОК в 71-ата минута, засичайки центриране на Дарио Спикич, въпреки че бе в компанията на трима бранители на съперника.

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)