3. Реал (М) взе трофея "Бернабеу" след победа над Милан (ВИДЕО)

Реал (М) взе трофея "Бернабеу" след победа над Милан (ВИДЕО)

Игуаин започна да бележи за "росонерите"

Реал Мадрид победи Милан с 3:1. Двубоят бе за трофея “Бернабеу”. За Милан пък головата си сметка откри Гонсало Игуаин. Това бе и дебют за Пипита с фланелката на “росонерите”.

Реал спечели този трофей за 28-и път в историята си. Милан пък има две купи от този турнир, а вече и две загуби.

Реал Мадрид опкри резултата още във 2-ата минута. Бензема получи прекрасно центриране от Даниел Карвахал на задната греда и отблизо с глава простреля вратата.

Милан реагира светкавично и 120 секунди по-късно резултатът бе изравнен. Сусо напредна отляво и стреля опасно, но ударът му бе спасен. Топката попадна в Игуаин, който с шут извън наказателното поле я прати неспасяемо във вратата за 1:1.

В 23-ата минута Милан пропусна прекрасна възможност. Кесие изскочи зад защитата и прехъврли вратаря Навас, но в последния момент защитник изчисти с глава пред голлинията.

В 45-ата минута Реал отново излезе напред в резултата. При едно центирране от корнер няколко играчи се разминаха с топката, която се озова в Гарет Бейл и той отблизо бе точен за 2:1.

В 90-ата минута бе оформен крайният резултат. Удар на Модрич бе спасен от вратаря, но Борха Майорал притича и с глава отблизо оформи крайното 3:1.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1