3. Шамарите за Раниери и Интер продължават

Шамарите за Раниери и Интер продължават

Катаня обърна „нерадзурите” за 2:1 като домакин

Черната серия за Интер и новия старши треньор Клаудио Раниери продължава с пълна сила. „Нерадзурите” допуснаха пълен обрат от Катаня като гост и загубиха с 1:2 в двубой от седмия кръг на Серия А.

Естебан Камбиасо даде преднина за своите още в шестата минута, но през второто полувреме след голове на Серхио Алмирон и Франческо Лоди Катаня се поздрави с трите точки. С този успех тимът се изкачи до шестото място във временното класиране, а Интер е на една позиция от зоната изпадащите.

Футболистите на Винченцо Монтела изиграха мача концентрирано и напълно заслужено победиха. Те владееха топката 54% и бяха отправили общо 14 удара към вратата на Лука Кастелаци.

Въпреки добрия старт за домакините, тимът от Милано първи откри резултата. Майкон намери Камбиасо, който с хубав удар даде преднина за своите. Тя се запази до края на частта.

Почти веднага след подновяването на играта Алмирон изравни. Това се случи в 47-ата минута. Гостите още не се бяха отърсили от шока и три минути след това бе отсъдена дузпа за Катаня. Лоди застана зад топката и с хладнокръвно изпълнение обърна резултата.

До края на мача домакините можеха да направят преднината си още по-комфортна, но късметът не бе на тяхна страна. Все пак те успяха да я съхранят и се поздравиха с крайния успех.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)