3. Шампионът Интер с фалстарт, изпусна успеха в 96-а минута (ВИДЕО)

Шампионът Интер с фалстарт, изпусна успеха в 96-а минута (ВИДЕО)

Драматично равенство 2:2 в първия кръг на Серия А

Интер допусна драматично равенство 2:2 срещу Дженоа в първия кръг на Серия А. "Нерадзурите" водеха с 2:1 до 95-ата минута, но в шестата минута на добавеното време Жуниор Месиас се разписа за 2:2.

Първата добра възможност бе за Интер, когато в 8-ата минута Маркус Тюрам се озова на добра стрелкова позиция, но изстрелът му към долния ляв ъгъл бе отразен от Пиерлуиджи Голини.

В 20-ата минута удар с глава на Матия Бани срещна напречната греда, а при добавката Алесандро Волиако чукна топката отблизо във вратата на Ян Зомер.

Десет минути по-късно Интер успя да изравни. Николо Барела с добро центриране намери Маркус Тюрам, а французинът отклони топката към левия ъгъл на вратата, пазена от Голини.

В 37-ата минута съдията свири дузпа за Интер, но след като преразгледа ситуацията промени решението си.

Три минути след това Голини успя с лекота да отрази слаб изстрел на Лаутаро Мартинес.

Второто полувреме започна с незачетено попадение на Федерико Димарко заради засада.

В 59-ата минута Тюрам се озова очи в очи с Голини, но стражът на Дженоа отрази опита му за попадение.

В 83-ата минута попадение на Тюрам първоначално не бе зачетено заради засада, но след намесата на ВАР голът бе признат и "нерадзурите" поведоха в резултата - 1:2.