3. Сити с нулево равенство у дома, Манчини освиркван на „Ийстлендс”

Сити с нулево равенство у дома, Манчини освиркван на „Ийстлендс”

В мачовете Нюкасъл – Фулъм и Уест Хем – Блекпул също нямаше попадения, Уигън победи минимално У.Б.А.

Три нулеви равенства бяха фиксирани в срещите от съботния следобед в английската Висша лига. Без попадения завършиха двубоите Манчестър Сити – Бирмингам, Нюкасъл – Фулъм и Уест Хем – Блекпул, докато съставът на Уигън взе минимална победа в домакинството си на Уест Бромич Албиън.

Най-сериозен интерес предизвика ремито на Сити насред Манчестър, в което домакините не успяха да отбележат попадение на гостуващия Бирмингам, регистрирайки повече от 250 минути без вкаран гол в елита на Англия.

В 40-ата минута те все пак успяха да се разпишат но реализираното от Карлос Тевес попадение бе отменено, тъй като аржентинецът се намираше в положение на засада, а и си помогна с ръка, за да преодолее бранител на гостите.

В 83-ата минута наставникът на „гражданите” Роберто Манчини демонстрира странна логика, заменяйки капитана Тевес с халфа Гарет Бари, а това предизвика бурните освирквания отстрана на 44 321 зрители на стадион „Ийстландс”, които продължиха и след последния съдийски сигнал, подпечатал нулевото равенство.

В град Нюкасъл едноименният тим също не успя да вкара гол на гостите си от Фулъм, които дори можеха да стигнат до успеха, но изстрел на Муса Дембеле в средата на второто полувреме срещна гредата.

Третото нулево равенство бе регистрирано при гостуването на новака Блекпул в Лондон, където закъсалия домакин Уест Хем не съумя да сътвори нищо кой знае колко интересно и в крайна сметка стигна само до точката.

В друга среща от кръга до момента Уигън победи с минималното 1:0 у дома Уест Бромич Албиън. Единственото попадение в срещата реализира влезлият на почивката Виктор Моузес в 70-ата минута.

Заменилият Жорди Гомес нападател вкара след хубав пас на Чарлз Н’Зогбия, който преди това преодоля с топка в крака двама бранители на гостите.
Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1